Doručení po celé ČR jen za 1 Kč

Dělá nám radost, když se první nákup mění na opakovaný. Proto chceme udělat radost i my vám. Vytvořili jsme věrnostní program pro pravidelné zákazníky, ve kterém můžete získat slevy až do 60%.

Věrnostní program SANECO se skládá ze čtyř věrnostních skupin: 
NORMAL, PREMIUM, DIAMANT a MYSTIC. 

Každá z věrnostních skupin nabízí větší a větší slevy. Přesun do vyšší věrnostní skupiny je přirozený a rozhoduje o něm suma nákupů, které u nás uděláte.

Při koupi na prodejně se obrat zaznamenává pomocí věrnostní karty nebo mobilní aplikace. Při koupi přes web, telefonicky nebo e-mailem sledujeme obrat prostřednictvím osobního konta po přihlášení na www.flolivery.cz.

Věrnostní program SANECO je naprosto pro každého. Nerozlišujeme mezi právními formami zákazníků, proto platí stejná pravidla pro všechny. Vydání karty je podmíněno pravdivým vyplněním údajů v žádosti o přidělení věrnostní karty. V případě ztráty věrnostní karty je účtovaný administrativní poplatek ve výši 2,00 Eur za opětovné vydání karty, přičemž věrnostní úroveň zůstává zachována. Zákazník nakupující výlučně přes internetové prodejny se stává členem věrnostního programu SANECO automaticky po zaregistrování, přičemž mu nemusí být vydána věrnostní karta.

1. Vstup do věrnostního
programu SANECO

Členem SANECO se stává automaticky každý nový zákazník, který se zaregistruje na webstráne www.flolivery.cz

Členství v SANECO programu začíná automaticky při první registraci.

2. Popis věrnostního programu
SANECO a výhodyNový člen SANECO programu začíná v první věrnostní skupině NORMAL. Zařazením do věrnostní skupiny, zákazník získává benefity, které mu daná skupina umožňuje využívat během kontrolního období. Kontrolní období představuje posledních 365 dní a začíná běžet v den začátku členství v SANECO (resp. v den prvního nákupu). O zařazení do věrnostní skupiny rozhoduje výše Vašeho dosaženého obratu za 365 dní zpětně. Vzestup nebo sestup v rámci věrnostních skupin je automatický na základě realizovaného obratu za posledních 365 dní zpětně.

Výše obratů pro jednotlivé věrnostní skupiny:

SLEVA


MYSTIC
Obrat od 10 001 €


DIAMANT
Obrat od 1001€ do 10 000€


PREMIUM
Obrat od 51€ do 1000€


NORMAL
Obrat do 50€

Jak funguje
SANECO v praxi?


Zákazník zrealizuje první nákup 1.8.2020 v hodnotě např. 40 Eur a je automaticky zařazen do první věrnostní skupiny NORMAL. Dne 15.8.2020 zákazník provede další nákup v hodnotě 30 Eur. Nákupem realizovaným dne 15.8.2020 zákazník překročil obrat v hodnotě 50 Eur a automaticky je přeřazen do vyšší věrnostní skupiny PREMIUM. Věrnostní skupina PREMIUM zákazníkovi nabízí slevy až do 4 % na všechny produkty na stránce www.flolivery.cz
V případě, že zákazník bude realizovat další nákupy a překročí obrat 1000 Eur, automaticky bude zařazen do vyšší věrnostní skupiny DIAMANT, kde získává slevy až do výše 20 %. Avšak v případě, že zákazník realizoval poslední nákup 15.8.2020 a další nákup bude realizovat až 10.8.2021 jeho věrnostní skupina bude automaticky snížena na úroveň NORMAL, protože hodnota jeho obratu za 365 dní zpětně byla 30 Eur.

Rada na závěr

Potěšit Vaše blízké květinovým dárkem nejen během svátků jako je Valentýn, MDŽ, Den matek, Den Otců, Den rodičů, či Vánoc můžete na www.flolivery.cz. Pravidelné nákupy Vám zaručí atraktivní slevy během celého kontrolního období. Čím věrnější, tím levnější.

Zrušení členství v
programu SANECO

Slevy, které poskytuje věrnostní program SANECO, nejsou právní vymahatelné. Vyhrazujeme si právo ukončit členství ve věrnostním programu a poskytování slev bez udání důvodu. Svým podpisem potvrzuji, že uvedené údaje jsou správné a současně dávám svůj časově neomezený písemný souhlas ke zpracování mých osobních údajů ve smyslu zákona. 122/2013 Z.z. o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, zejména osobních údajů týkajících se jména, příjmení, data narození, adresy trvalého bydliště, titulu a kontaktních údajů jako jsou např. telefonní číslo, e-mailová adresa a pod. Svým podpisem se také zavazuji, že věrnostní kartu budu používat výhradně sám bez poskytování třetím osobám a akceptuji podmínky věrnostního programu SANECO. V tom případě bude automaticky přiřazen do věrnostní skupiny Normal).

Ze strany zákazníka je možné zrušit členství ve věrnostním programu SANECO na základě písemné žádosti o zrušení členství zaslané emailem na info@flolivery.cz. Po zpracování žádosti bude členství ukončeno a zákazník bude informován emailem.