Doručení po celé ČR jen za 1 Kč

Jak budou doručovány vaše květinové
dárky v České republice?

Správný čas na dárek se najde vždy, ale když překvapení naplánujete, bude ještě intenzivnější. Proto nabízíme několik možností, kdy můžeme dárek doručit.

Všechny naše objednávky jsou doručovány v ochranné plnobarevné krabici s originálním motivem a logem nasí společnosti. Už samotný balíček vytváří nezapomenutelný okamžik pro obdarovaného. Krabice zároveň chrání květiny před poškozením při přepravě kurýrní společností.

Abychom mohli našim zákazníkům poskytnout největší komfort, využíváme služeb předních kurýrních společností jako je123 kurýr a DPD. Doručení se realizuje na stanovenou adresu po první uzamykatelné dveře. Součástí služby je také SMS notifikace adresáta v den doručení. Proto je důležité v adrese objednávky uvést správný telefonický kontakt na příjemce. Objednávku je však třeba vystavit a uhradit nejpozději jeden pracovní den před požadovaným datem doručení do 16:00.

Doručení Kurýrem

Základní doručení kurýrem se realizuje během pracovních dnů mezi 8:00 - 18:00 bez garance přesné hodiny doručení kamkoli v České republice. Doručení je zpoplatněno částkou 1,- Kč.

Záleží nám na tom, aby vám kytice přišly naprosto v pořádku, proto využíváme jen kurýrních služeb. Díky tomu vám umíme poskytnout:

  • doručení kamkoliv v České republice za stejných cenových podmínek po první uzamykatelné dveře,
  • možnost volby data doručení vaší objednávky,
  • online sledování stavu vaší objednávky,
  • opětovné doručení při nezastižení na zadané adrese po telefonickém kontaktu s kurýrem,  
  • možnost telefonické úmluvy doručení s kurýrem.

Informace o ceně kytic a dopravě vám rádi poskytneme na e-mailové adrese  info@flolivery.cz nebo na telefonním čísle +421 915 848 400

Děkujeme, že spolu s vámi můžeme prožívat a aranžovat ty nejkrásnější příběhy vašeho života.