Doručení po celé ČR jen za 1 Kč

Lupenový systém

Kytice by se neměly darovat jen během výjimečných dnů, ale i v jakýkoli běžný den. Jen tak, pro potěšení, neboť vám na někom záleží. A když už tak učiníte, zasloužili byste si dostat květinu i pro sebe. Vytvořili jsme proto lupenový systém, abychom vám poděkovali aspoň virtuálně. Za každý nákup získáte několik lupenů, které můžete při další objednávce použít místo peněz. Seznamte se blíže s naším okvětním systémem.

Co je lupenový systém?

Lupene jsme vytvořili jako bonusový systém pro všechny online zákazníky našeho portálu www.flolivery.cz.

Lupenové konto vám vznikne automaticky při registraci, čímž se vaše lupenová zahrada začne rozrůstat od prvního nákupu. Nové lupeny do ní přibudou za každou uhrazenou objednávku, přičemž hodnota 1 lupenu je stanovena na 0,01 Eur. Informace o počtu lupenů se nachází vedle názvu každého produktu.

1.

Za každý nákup kytice na
www.flolivery.cz získáte určený
počet lupenů. Jejich množství
naleznete při názvu kytice.

2.

Hodnota
1 lupenu je 0,01 Eur.

3.

Nasbírané lupeny
můžete využít při příštím
nákupu, díky čemuž získáte
slevu z ceny zboží.

Jak celý proces funguje?

Cokoliv u nás nakoupíte, získáte za to pár lupenů. Když si vyberete například kytici v hodnotě 29,69 Eur, tak při jejím názvu najdete zobrazený počet lupenů. Po zaplacení objednávky vám přibudou na lupenové konto, v tomto případě 29 ks nových lupenů.

Od té doby se z vás stane jakýsi virtuální zahrádkář. Lupenové konto však není třeba zalévat, lupeny se totiž množí dalšími nákupy. Historii jejich získávání a použití si můžete zkontrolovat v přehledu vašeho osobního účtu. Jsou seřazeny od nejnovějších po nejstarší a najdete tam i jejich celkový počet. Zobrazují se i v nákupním košíku, kde se dají využít jako sleva. Stačí kliknout na tlačítko „Použít lupeny“ a jejich hodnota bude automaticky odečtena.

Zásady lupenového systému

Do lupenovýho systému mohou být zařazeni pouze zákazníci, kteří jsou registrovaní na stránce Flolivery.cz

Lupeny jsou přiřazovány automaticky z řádně vystavených a zaplacených objednávek.

V případě, že si zákazník bude přát objednávku stornovat, lupeny za stornovanou objednávku budou z jeho účtu odepsány.

Získané lupeny jsou nepřenosné na jiného zákazníka, platí pouze pro jeden uživatelský účet.

Lupeny lze využít pouze jako slevu na novou objednávku, finanční vyrovnání není v rámci zásad systému přípustné a není na něj žádný právní nárok.

Časové omezení na vyčerpání svého účtu jsou 3 roky od poslední činnosti na uživatelském účtu. Po tomto termínu může společnost nasbírané lupeny stornovat bez předchozího upozornění uživatele.