Doručení po celé ČR jen za 1 Kč

14.08.2023
Autor: Flolivery


Nové dárkové balení

Chcete někoho obdarovat květinami na dálku, ale stále váháte a nevěříte nakupování květin přes ehop? Rozumíme Vašim obavám, ale nemusíte se bát. Připravili jsme si pro Vás podrobný popis toho, jak jsou naše květiny přepravovány a že se na nás můžete kdykoliv spolehnout. Aranžujte i vy ty nejkrásnější příběhy života díky Flolivery a našemu originálnímu dárkovému balení, které je navrženo tak, aby zajistilo bezpečnou přepravu čerstvých květin od nás až ke dveřím Vámi obdarované osoby.

Při tvorbě designu krabice jsme se nechali inspirovat samotnou přírodou. Vnější design krabice připomíná kvetoucí louku s létajícími motýly. Zajímavostí je, že většina piktogramů květin a motýlů, vychází přímo z loga Flolivery a tak společně s magentovými tečkami doplňují designovou identitu značky Flolivery.

Vnitřek krabice je naopak vyhotoven v tmavě černé barvě, aby umožnil co nejvíce vyniknout barevné kombinaci květin v našich kyticích. Po rozbalení krabice se tak Vaše smysly mohou rovnou zaměřit na neodolatelnou krásu a barevnost květin.

Kytice je díky speciálně navrženému dnu pevně uchycena, což zabraňuje dotýkání se květin o stěny krabice a nedochází tak k jejich otlačování. Dno kromě držení kytice umožňuje uchycení doplňkového sortimentu, který si v našem e-shopu můžete vybrat a umocnit tak radost obdarovaného. V nabídce naleznete nejen dezerty či lahodné víno, ale také značkové parfémy a jiné.

Vláha pro květiny je během přepravy zajištěna balením stonků do celofánu, který tvoří vodní vak pro stonky. Voda v něm je zároveň obohacena výživou pro květiny, díky které vydrží déle čerstvé. Stejná výživa je přibalená při kytici. Před vložením kytice do vázy ji stačí zalít čistou vodou a z květin se budete moci těšit o několik dní déle.

Jaké by bylo doručení květin bez věnování? Mysleli jsme také na to. Vložte vlastní fotografii nebo si vyberte některý z našich motivů. Přidejte pár hezkých slov či veršů, které rozzáří tvář Vaší milované osoby a věnování je připraveno. Vše během pár vteřin a na pár kliků. Tak jednoduché!

Možná máte důvod, aby obdarovaná osoba nevěděla, kdo jí květiny posílá. Věnování je proto jediná možnost, jak se obdarovaná osoba dozví, kdo její květiny posílá. Jméno odesílatele neuvádíme na expedičním lístku a rovněž ho nezná ani kurýr, který kytici doručuje.