Adriana Stefanková
Překrásné voňavé kytice od Flolivery.cz a jejich rychlé doručení přinesly spoustu radosti našim posluchačům. Děkuji za výbornou spolupráci.
Sales manager Media RTVS
Adriana Stefanková

Mirka Viteková

Flolivery.cz mě vždy překvapí svou kreativitou a inovativním přístupem. Pro mě jednoznačně volba číslo jedna.
marketing manager, Bepon

Mirka Viteková

Karol Stýblo

Flolivery.cz? Nejlepší řešení pro nás zapomnětlivce. Dokonalé služby a příjemce vždy nadšený.
Zakladatel a Master čokolatier společnosti Lyra Chocolate

Karol Stýblo

Boris Holečko
Rychlí a spolehliví. Takoví jsou lidé z Flolivery.cz. Dokonalá kytice, přesně na čas, pro lidi na kterých vám nejvíc záleží, jedině odsud.
Videographer, Videomanager ve Funrádio
Boris Holečko

Mirka Germanová
Velké krabice jsem milovala odjakživa a v těch od Flolivery.cz pokaždé najdu tolik krásy a radosti, jako nikde jinde. Jejich nádherné, moderní a stylové kytice a aranžmá mi už zpříjemnily léto, Vánoce i Velikonoce a díky bohaté nabídce u nich vždy najdu něco, co mi rozzáří den.
Blogerka The Blond Zebras
Mirka Germanová

Eva Blahútová
Na Kvety.sk se obracím vždy, když chci někoho ohromit. Můžu se totiž spolehnout, že i když vybírám online, obdarovaný dostane kytici, která mu doslova vyrazí dech.
Šéfredaktorka magazínu EMMA
Eva Blahútová

Adriana Gregor

Flolivery.cz - To je umění zabalené v krabici. Krásný květinový design, který provoní a rozzáří váš den. Pociťte tu radost!
majitelka designové značky 50 ARCHES

Adriana Gregor

Ivana Stanclová
Miluji květiny, proto je nosím neustále s sebou i na kůži. Květy se obklopuji často a ráda a proto mě nesmírně těší nová příchuť Zlaté studny – dotek květin. Spojení květinové edice této pramenité vody ve spolupráci s Flolivery.cz a kyticí inspirovanou právě Zlatou studnou – lotosový květ, je velmi krásné.
blogerka a vizážistka
Ivana Stanclová

Michaela Spodniaková
Ty nejkrásnější květiny během celého roku, rychlé doručení a milí lidé – to vše se skrývá za Flolivery.cz. Děkuji, že mi doma pravidelně dotváříte atmosféru voňavou kytičkou.
Blogerka a fotografka
Michaela Spodniaková

Ivanka Petrušová
Kytice od Flolivery.cz byly vždy bezkonkurenční. Krásné na pohled, nádherně voňavé a co je nejlepší, radost mi dělaly čerstvé hned několik dní.
Blogerka Sweet Lady Lollipop
Ivanka Petrušová